سوالات متداول مشتریان


 

 

1- نحوه سفارش قطعات جی آر سی (grc)  به چه صورت است؟
دو روش وجود دارد. روش اول اینکه شما دقیقا می‌دانید از کدام طرح و به چه تعداد نیاز دارید. در این صورت با تماس تلفنی با بخش فروش (شماره های درج شده در بخش تماس با ما) سفارش خود را ثبت می‌کنید و قطعات جی اف آر سی (grc) را تحویل می‌گیرد. در حالت دوم شما طراحی نهایی را انجام نداده‌اید. در این صورت می‌توانید با ارسال فایل نمای پروژه و یا ابعاد فضای خالی مورد نظر خود برای کارشناسان فنی ما، در طراحی، انتخاب طرح و محاسبه تعداد قطعه جی آر سی (gfrc) مورد نیاز، از ما مشاوره بگیرید. مشاوره و دریافت طرح پیشنهادی از ما به هیچ عنوان به این معنی نیست که شما حتما باید قطعه سفارش دهید. شما می‌توانید بعد از بررسی و اخذ تصمیم نهایی، سفارش خود را ثبت و قطعات جی آر سی (grc) خود را تحویل بگیرید.

 

2- آیا می‌توان از قطعات جی آر سی (gfrc) در طراحی محوطه سازی حیاط و ویلا در مناطق مرطوب کشور استفاده کرد؟
بله. ماهیت ضد آب قطعات جی آر سی (grc) و مقاومت بالا در مقابل رطوبت و عوامل جوی، جی اف آر سی را به یکی از پرطرفدارترین متریال های مصرفی در مناطق مرطوب و ییلاقی تبدیل کرده است. به طوری که مبلمان های فضای باز، مبلمان استخری، گلدان‌های فضای باز و مبلمان‌های شهری در کشورهای اروپایی با آب و هوای مدیترانه‌ای، همه از جنس جی آر سی (grc) ساخته می‌شود. عکس برخی از مبلمان های فضای باز اجرا شده با جی آر سی را می‌توان اینجا مشاهده کنید.


3- مقاومت قطعات جی آر سی (grc) در مقابل ضربه چقدر است؟
شما در قطعات جی آر سی (grc) با مقاومت بتن طرف هستید. البته مشخصات فنی دقیق متریال در جدول شماره – در کاتالوگ موجود است. می‌توانید فایل کاتالوگ را از بخش دانلودهای همین وب‌سایت و یا از طریق کانال ایتا و تلگرام شرکت ما دریافت کنید.


4- حداقل تعداد سفارش قطعات جی آر سی (grc) چند عدد یا چند مترمربع است؟
هیچ محدودیتی در تعداد سفارش قطعات جی اف آر سی (gfrc) وجود ندارد. شما می‌توانید از 1 عدد تا 1000 عدد قطعه سفارش دهید. البته با توجه به تعداد سفارش شما، زمان دقیق تحویل مشخص می‌شود، که کارشناس فروش به شما اعلام می‌کند.


5- مدت زمان تحویل قطعات جی اف آر  سی (gfrc) چند روز است؟
زمان تحویل به تعداد سفارش شما و همچنین تعداد موجودی انبار در تاریخ سفارش بستگی دارد. فراموش نکنید که مدت زمان تحویل قطعه جی آر سی (grc) رنگ شده کمی بیشتر است. پیشنهاد می‌کنم سفارش خود را کمی زودتر اعلام کنید تا با محدودیت زمانی در اجرای نمای پروژه تان مواجه نشوید.


6- طرح‌های خوبی دارید، اما آیا امکان تولید طرح خاصی که خودمان طراحی کرده باشیم وجود دارد؟
بله. امکان تولید هر طرحی وجود دارد. در این حالت شما باید طرح مورد نظرتان را برای کارشناسان دفترفنی شرکت ما ارسال کنید تا از نظر فنی بررسی شود. با توجه به تعداد مورد نظر، طرح سفارشی شما تولید می‌شود.


7- جنس قطعات کاین از چیست؟
متریالی که قطعات شرکت کاین در تولید قطعات از آن بهره می‌برد جی آر سی (gfrc) یا جی اف آر سی نام دارد. جی آر سی (grc) یا بتن مسلح به الیاف شیشه نوعی کامپوزیت سیمانی است که نسبت به بتن متداول سازه‌ای استحکام بالاتری دارد. در طرح اختلاط این بتن از فیبر شیشه مخصوصی جهت افزایش مقاومت بتن بهره برده می‌شود. به دلیل استفاده از الیاف شیشه به جای آرماتور در مسلح کردن این بتن، هیچ محدودیتی در تولید قطعات خاص مشبک و با ظرافت وجود ندارد. مزیت فیبر شیشه نسبت به آرماتور در این است که در تمام نقاط بتن پخش میشود و در کوچکترین گوشه ها و زاویه های قطعه قرار میگیرد. به همین دلیل هر سانتی مترمکعب این قطعات مسلح است. راز ظرافت و مقاومت بالای جی آر سی (gfrc) نیز همین است.


8- جی آر سی (grc) با جی اف آر سی (gfrc) چه تفاوتی دارد؟
هیچ تفاوتی! در واقع سازمان جهانی GRCA به منظور سهولت در تلفظ نام این کامپوزیت، حرف F را از حروف مخفف این محصول حذف کرده است. جهت دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه میتوانید به سایت سازمان به نشانی سازمان بین‌المللی جی آر سی مراجعه کنید.


9- قطعات مشبک جی اف آر سی (gfrc) در چه رنگ هایی موجود است؟
قطعات جی اف آر سی (grc) با سیمان سفید و یا خاکستری تولید می‌شود. که هم می‌توان قطعات را بصورت اکسپوز به رنگ بتن سفید یا خاکستری به کار برد. و هم میتوان قطعات جی آر سی (gfrc) را پس از تولید، به رنگ دلخواه رنگ آمیزی کرد.


10- چه نوع رنگی برای رنگ آمیزی قطعات جی اف آر سی (grc) شما مناسب است؟ آیا تضمینی برای دوام آن در مقابل عوامل جوی وجود دارد؟
رنگی که برای رنگ آمیزی قطعات جی آر سی (gfrc) ما و کلا هر متریال سیمانی در فضای بیرونی ساختمان استفاده می‌شود، باید در کنار مقاومت بالا در مقابل عوامل جوی، در مقابل اشعه یو وی خورشید هم مقاوم باشد و تغییر رنگ ندهد. به این منظور شرکت های معتبر بین المللی رنگ، کالیته های مختلفی همراه با مدت زمان ضمانت قابل قبولی ارائه می‌دهند.

 

 

شما هم اگر سوالی دارید
با ما تماس بگیرید.